Mikulov...hlavní role v knize ŽIJTE JÓGU II. - domácí praxe

Krásy Česka, Moravy a Slezska ... Jedu po celé republice a vymetám spolu s fotografem a týmem Žijte jógu II. krásné kouty naší země...a budou to dechberoucí fotky domácích krás ve společnosti jógy. 

Mikulov...hlavní role v knize ŽIJTE JÓGU II. - domácí praxe

S Dušanem, Jakubem a Karolinou sedíme u svíček a vínka, vymýšlíme exteriéry, které umocní krásu jógy v podání elementů. Celou knihu budou provázet malebná zákoutí prázdné „covidové“ Prahy. Kapitoly budou tvořit elementy, čakry a jógové sestavy pro domácí praxi jógu. Vodu už máme nafocenou v Českém Krumlově, kde jsme čekali na bouřku a déšť… jak na smilování. A když přišel liják, seděl jsem v pohodlí restaurace a díval se, jak leje… za okny. Jakub zvýšil hlas a řekl: „Proč tady sedíte a nejdete fotit?“ Odpověď byla jednoduchá: „Přeci prší, ne!“ Nechtěl jsem zmoknout, ale vlastně proto jsem tam byl. A tak jsme se rychle vypravili ven. Prvním krokem jsem byl úplně promočený. Zachytili jsme velké i malé kapky vody s jógovými pozicemi, máme nádhernou duhu v kombinaci s krumlovským lijákem (mrkni na www.zijtejogu.cz a na Homepage uvidíš) a kapajícími kapkami z mého „malého“ nosu. Tolik zážitků a emocí bude zachyceno v kapitole Voda.

Nyní jsme absolvovali první focící dny v nádherných koutech Moravy: Svatý Kopeček, Moravské Toskánsko, Mikulov, Pálava a pak následovaly opět pražské uličky a zákoutí… a já musím říci, že je to pro mě neskutečný zážitek, který do knížky zaznamenávám. Samozřejmě že hlavní náplň je jóga, ale daří se nám zachycovat krásu Česka, Moravy a Slezska v její přirozenosti a když stojím v exteriéru...žasnu, jak nádeherná země jsme. A tu nádheru zachycujeme.....buďte s námi zde a sledujte zákoutí přípravy nové knihy Žijte jógu II. - DOMÁCÍ PRAXE, která vyjde 21.3.2021. 

Autor foto: Dušan Štraus

Osvětlovači, maskéři, poradci: Karolína Idris Štraus, Jakub Šamberger a pro tajuplná zákoutí Mikulova, za což ji nesmírně děkujeme, Pavla Damm.