Příběh knížky: 2. díl knížky Žijte jógu

Křest ŽIJTE JÓGU 2 a meditace - LIVE (zdarma)

Já, Jakub Šamberger, Karolína Štraus Idris a fotograf Dušan Štraus budeme s vámi a budeme odpovídat na vaše dotazy, vyprávět historky z přípravy knihy a také...si připijeme. Mějte připravené sklenky...je třeba být spolu - rozšiřte to dál...ať nás je hodně a rozvíříme pozitivní energii.

Cover ŽIJTE JÓGU 2 - hledání harmonie

Mám radost, že můžu představit své nové dítko, které vyjde 1.3.2021 - kniha Žijte jógu 2. Dopsal jsem ji, tvoříme ji a nebude jen o cvičení jógy. Cvičení pozic bude v podobě sestav zaměřených na jednotlivé elementy, cykly a planety. Kniha bude o životě, o životních změnách, nestabilitě, strachu i radosti a hledáni cesty.

Žijte jógu - LIVE (online kurz)

Máte rádi jógu, chcete proniknout do jejích tajů a dozvědět se o ní ještě více? Václav Krejčík, známý jógový instruktor přichází s uceleným několika měsíčním online kurzem, do kterého se můžete zapojit, ať už jste kdekoliv.

Jsme v tom až po uši

V blogu pro JÓGA DNES: Bylo karanténní ráno, vstal jsem a v mé mysli jsem měl jasnou představu o nové knížce Žijte jógu II. Začínám vám přinášet příběhy z kuloárů, které jsou zdrojem mé radosti z tvorby. Jsem v tom!

Moje nejnovější videa

Staňte se odběratelem mého YouTube kanálu ať vám neunikne žádná novinka

Sledovat